| anonim_4396 a întrebat:

Ciao! As vrea sa-mi cumpar tot ce imi trebuie pentru a ma apuca sa-mi fac singura acasa unghiile, adica mai precis ma intereseaza un set complet de geluri, pile, tipsuri, lampa...etc.Nu stiu exact tot ce trebuie sa am, mi.am facut unghiile cu gel la salon de manichiura insa nu stiu ce sa folosit...sunt mai multe etape de parcurs. mi s-a parut usor de realizat manichiura deoarece eu sunt pasionata de asa ceva, eu imi fac singura pictura pe unghii numai ca intotdeauna am facut totul din lac obisnuit, oja..am primit mereu complimente pentru realizarile mele, acum as vrea sa trec la etapa moderna cu gel si unghii false. tipsuri, nu stiu de pe ce site de incredere sa-mi cumpar un kit complet cu totul si sa nu fie nici foarte scump fiindca nu dispun financiar..va multumesc anticipat, astept raspuns cu nerabdare..ciao!

2 răspunsuri:
| AlescandraM a răspuns:

Okazi. Dar dupa parerea mea, daca nu ai niste cursuri facute, eu zic sa nu te apuci sa faci acest lucru, stiu, este foarte simplu, si mie mi s-a parut, dar, sti ca le scoti? adica sa le dai jos? sti sa faci constructii? Nu e atat de usor!