| ScapaMaDeEa a întrebat:

Prajitura "Felie de lapte" de la Kinder nu mai e pe piata? Am cautat la nu stiu cate alimentare, apoi Kaufland si Annabella si nu am gasit! Nu pot sa cred. sad

5 răspunsuri:
| adorciocolata a răspuns:

Parca am vazut reclama la TV. Oricum, mergi la Carrefour, Metro, Selgros sau Auchan. Nu stiu ce sa spun. Daca nu o gasesti nici la aceste supermarket-uri, incearca sa o inlocuiesti cu o alta prajitura. Poate parea greu la inceput, dar poate vei reusi sa te dezobisnuiesti. Sper ca te-am ajutat!

| KellyGreen a răspuns:

Eu o gasesc tot timpul la mega image, chiar ieri am fost si mi-am cumparat.

| missoriginal a răspuns:

Ba da, adica cel putin la magazinul matusii mele aduce...

| MyDiana a răspuns:

-Buna, din pacate nu mia e pe piata, si mie imi placea foarte tare, dar uite eu nu de mult o fac acasa, reteta: http://www.myfancycake.com/2011/02/prajitura-felie-de-lapte_22.html

-FUnda?

| Munteanu90 a răspuns:

Cum sa nu mai fie pe piata? Ce-ai?! Megaimage, Carrefour, Auchan. se gaseste oriunde. Si daca nu gasesti aia e, o faci in casa big grin uite aici reteta https://adygio.com/prajitura-kinder-felie-de-lapte-reteta-video/