| IoanaIonuca a întrebat:

Ce prajituri faceti pe sarbatori? As incerca nou si nu stiu ce. La un fel de prajitura m-am gandit, dar nici acolo nu stiulaughing Kinder Bueno sau Kinder felie de lapte? Sa imi spuneti asa mare in ce consta prajiturile big grin

6 răspunsuri:
| AndreeaCr a răspuns:

Eu voi face cozonac, crinkles cookies sau Linzer cookies, sunt f usor de facut si foarte potrivite cu Craciunul.

| Pizzaislife a răspuns:

Poti face rafaelo de casa, cornulete cu nutela, chec

| Angelostietot a răspuns:

Sti ce sa faci. Ori cauti pe net sau iti dau eu reteta. Choclet Cips Cookies.

| IoanaIonuca explică (pentru Angelostietot):

Daca poti, te rog, sa imi trimiti reteta printr-un mesaj.

| Angelostietot a răspuns:

Sti ce sa faci. Ori cauti pe net sau iti dau eu reteta. Chocolete Chips Cookies.