| IoanaIonuca a întrebat:

A facut cineva Kinder Felie de lapte? Ce reteta ati folosit? Am gasit atatea pe net si nu stiu care e mai ok. Una e cu gris, alta fara. Una e cu miere, cealalta nu.

4 răspunsuri:
| NoFeelings a răspuns:

Hei. Niște prăjituri care iese super bine in casa ar fi albinuța și cuburi de lapte. De la amândouă te vei linge pe degete. (^=^)

| Miss25JK a răspuns:

Recomand retele lui jamila. scrie pe google sau pe Youtube jamila cuisine kinder felie de lapte si vei vedea reteta pas cu pas. Intotdeauna retetele ei ies ca la carte.

| Nistor_Irina_1974 a răspuns:

Părerea mea e că cea mai bună rețetă e cea cu grig pentru că va întări aluatul și îl va face mai bun. Poți pune și miere, nu e nici o problemă. Sper că te-am ajutat. FUNDA

| IoanaIonuca explică (pentru Nistor_Irina_1974):

Ieri am incercat sa o fac, dar nu prea mi-a iesit laughing) Adica grisul se simte foarte tare in blat straight face