| pisicel_5329 a întrebat:

Buna prieteni! Am o mica\mare problema >:"! am 1.74 si 59 kg, talie bine definita, sanii un pic mai micuti asa(cupa BC), iar pe la sfarsitul anului scolar voi avea bine cunoscutul `banchet` de sfarsit de clasa a VIII-a. voi considerati o problema a fi inalta? Pentru mine este un pic cam jenant pentru ca toate colegele nu depasesc 1.67 laughing. cateva sugestii de rochite. :* Multumesc anticipat >:!

6 răspunsuri:
| mistikk a răspuns:

Asta este un avtantaj la tine avand in vedere ca eu sunt foarte scunda dar lasand asta iatzi o rochie cat mai scurta am modelul perfect pentru tine http://light.sunphoto.ro/photos/normal/10124452_IEJYEHUSK.jpg uitate la ea si ia-ti una asemanatoare:*sper ca te-am ajutat

| Xonia a răspuns:

Pai si eu sunt inalta
Dar sunt cls 7:-s
Eu zic sa te imbraci intr-o rochita gen: http://www.elady.ro/showphoto/galerie-moda/549_rochiebanchetmidielady3.jpg

Sau http://light.sunphoto.ro/photos/normal/10429281_LEODKVLTN.jpg

SI sa nu iti iei pantofi cu tocul mare
fundita?

| Bianca_4346 a răspuns:

Sunt in aceeasi situatie ca si tine. daca as purta tocuri mari m'as simti ca Guliver in tara piticilorlaughingSincer nu imi place ca sunt inalta dar ma multumesc si cu astahee heeTrebuie sa fim mandre de inaltimea noastra.

| letitblue a răspuns:

Buna! eu am 1, 73 :) si anul trecut am avut banchetul eu mi-am ales o rchie neagra de la Only :-? vine pana la genunchi si are spatele ocupat, iar un decolteu frumos (nici eu nu am sani mari, si in rochie arata foarte bine) in fata rochia avea niste buzunare maaari dar care vineau pe corp[ http://www.thefasionpolice.net/......police.jpg ] ceva de genul acesta doar ca bretelele erau late si nu avea cupa. :) alege-ti o rochie care sa iti scoate in evidenta picioarele lungi, eu am purtat si tocuri de 10 cm :-? si crede-ma ca m-am simtit foarte bine, sa nu te simti jenata ca esti inalta niciodata! fii mandra de asta :) succes si distractie palcuta!

| Domyno a răspuns:

Cele mai frumoase fete dupa parerea mea sunt cele inalte...eu am 1. 83 deci iti dai seama de ce imi plac si fii sigura ca nu sunt singurul cu aceste preferinte!
Adica ce motiv as avea sa imi placa de o fata care e jumatate din mine ( 1. 67 e o inaltime mica) si sa o caut precum acum in carul cu fan

Distractie placuta pe cand vei avea bachetulwinking

| andreiyo50 a răspuns:

Nu iti pot da sugestii de rochite pentru ca nu ma pricep, dar eu ca baiat consider ca nu esti prea inalta, fiecare se dezvolta in felul lui, unii mai incet altii mai repede. Distractie placuta la banchet!