| BlondaBă a întrebat:

prietenilor de pe TPU! kiss
As avea si eu 2 intrebari :
1. Ati incercat Peria de Par Power Grow ( acel tratament cu laser pentru cresterea parului )? A functionat? Cam cati centrimetrii v-a crescut parul? Vreau sa stiu tot ce se poate happy
2. Ce parere aveti despre sutienele cu push - up?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| agatti a răspuns:

Pentru cresterea parului folosesc masaj cu ulei de ricin (creste si in locurile unde nu ai par)+ ulei de argan+ o cura cu un complex de vitamine. Sa ai un par frumos! big grin

3 răspunsuri:
| BlondaB? explică:

Va multumesc mult pentru raspunsuri, dar deja nu mai am ce sa fac peria e comandata laughing. Imi pare rau ca FUNDA e doar una straight face care ii apartine lui " zanad ", iar lui Anne si lui Sori sincere multumiri kiss...

| SORi16 a răspuns:

Mama mea a folosit dar nu recomanada la nimeni.Scalpuk tau o sa fie ars dupa cateva sedinte.Si 2 poti folosi la o ocazie speciala

| Anne1313 a răspuns:

Buna happy1. Iti recomand sa nu folosesti acel tratament...mai bine periaza-ti bine parul. Investeste intr-o perie lata si captusita. Aceasta stimuleaza circulatia sangelui pe scalp. Periaza parul dimineata, si timp de 5 minute seara. Ai grija sa nu se rupa firele de par de la periatul prea intens, sau poti folosii ulei de ricin ( il folosesti masandu-te usor pe toata suprafata pielii). Daca te chinui sa faci parul sa creasca mai repede dupa ce l-ai "omorat" (prin numeroase produse cosmetice, coafat excesiv, placa de par, feon, etc) nu vei reusi. Mai mult de atat, un par deteriorat are un ritm de crestere mult mai lent.
Eu mi-am distrus parul cu placa de par...si creste extrem de greu.
2. Nu am o parere asa de bunalaughing. Sper ca te-am ajutat happy FUNDA?:O3