| vanessa1075 a întrebat:

Ce parere aveti despre sutienele cu push-up? chiar functioneaza?

9 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Eu mai port si astfel de sutiene cand am ceva mai decoltat si chiar functioneaza big grin laughing
Si sunt si comode, cel putin pe mine nu ma incomodeaza cu nimic.

| princess a răspuns:

Cele mai bune! numai din astea folosesclaughing

lolita
| lolita a răspuns:

Functioneaza, si chiar foarte bine, am observat diferenta in privirile baietilor. iti face sanii cu doua numere mai mari si un decolteu superb.

| Flav a răspuns:

Ma lasi?

| daniDeeDee a răspuns:

Normal ca functioneaza. laughing

Sa vezi chiloti cu push-up... laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le astept pe acelea "touch n' go" sau "do you wana check"batting eyelashes
Nu-mi plac acelea cu push up, sunt unelete folosite de femei pentru a iti lua casa, ochii, conturile... o data ajunsa la tine in pat nu mai poti sa-i spui ca e fara sani, te considera misogin.straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt chiar ok atat pentru accentuarea decolteului cat si pentru marirea vizuala a acestuia.

| eleonorr a răspuns:

Sal, eu am unul din Anglia si e super, iti face nite sani bestiali. pop

| artstar a răspuns:

Daca vrei sa agati un baiat...
cu sigurantza functioneaza laughing)
:X si chestia e ca sunt si foarte comode...love struck