| Aηηy a întrebat:

pun o intrebare care cred ca a mai fost pusa puppy dog eyes.
cam in cat timp creste parul daca te dai cu un amestec format din ulei de ricin si galbenus de ou de 2 ori pe saptamana? Pentru cele care au incercat, in cate luni v-a crescut parul? Si inca ceva happy : ti se inchide parul la culoare de la uleiul de ricin?
Fundita ` :*.

Răspuns Câştigător
| Deeaa a răspuns:

Mie nu mi s-a inchis parul la culoare, a ramas aceiasi nuanta. Mi-a crescut in aproximativ 3-4 luni ( dar a crscut bikne) Funda?

2 răspunsuri:
| Bojthe a răspuns:

Nu se inchide si creste dupa aproximativ 6 luni cam cu o palma buna

| 123456 a răspuns:

Eu am incercat ulei de ricin cu ulei de masline le combini si stai o noapte intreaga a doau zi te speli ce sa zic e bun si sa stii ca are rezultate iti creste ceva ceva intr-o luna dar sa ai si rabdare. dar de inchis nu til inchide la culoare...