| NowForYou000 a întrebat:

Sa imi zica si mie cineva cat mai repede. M-am tuns scurt, iar acum vreau sa am din nou parul lung ca inainte. Am cumparat de la farmacie ulei de ricin. Daca amestec uleiul cu un galbenus de ou imi pot creste la loc, intr-un timp rapid. Am inteles ca trebuie si ulei de masline, imi poate iesi rezultate doar amestecandu-l cu un ou sau trebuie neaparat si ulei de masline? Acest ulei il pot lua de la farmacie?

1 răspuns:
| Maya95 a răspuns:

Stiu persoane care nu folosesc si ulei de masline. Poti folosi doar ricin si galbenus de ou, este suficient. Uleiul de masline se gaseste in toate super-marketurile