| TsSoFoOLiTa a întrebat:

Puteti sa imi dati cateva diete de slabire cam...9kg in 10 zile; sau 8kg in 9 zile. Sa nu se manance mult. Nu conteaza ca are calorii putine. Dar sa dea rezultate. Fundita.love struck

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce să faci tu în 10 zile?
De îngrășat tot în 10 zile ai reușit?
Învață să mănânci printr-o alimentație săracă în calorii dar care să asigure minimul de nutrienți pentru buna funcționare a organismului (nu-ți pune sănătatea în pericol!) și exerciții fizice zilnice pentru arderea caloriilor (evită sedentarismul).
http://calorii.oneden.com/
Renunță la gândirea înfometării!
Pa, pa.

| ZeHelp a răspuns:

Tu vrei sa slabesti 1 kg pe zi? Fara suparare dar este practic imposibil. Si doar cu dieta nu merge, trebuie sa faci si putin sport. Si chiar si asa, tot cel putin 1 luna- 1 luna jumatate trebuie pentru 5-6 kg intr-un mod sanatos.
Parerea mea. Acum faci ce vrei, dar o sa vezi consecintele mai tarziu.

| Satanique a răspuns:

Contacteaza unul dintre supravietuitorii de la Auschwitz. Ei te pot ajuta sa scapi de kilograme cu cel mai eficient regim. laughing))))

| danidanutz2000 a răspuns:

Vreau si eu raspunsul