| Secretkkk a întrebat:

Salut, sunt la o dieta de slabire, dar m-am saturat, de hrisca, casha si salate, puteti sa imi recomandati ceva care are putine calorii, deoarece pe zi manin pina la 1200?/?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

îm primul rând să ai mese la ore fixe 8 13 19 apoi poți introduce majoritatea laimentelor treptat fără dulciuri, grăsimi, sucuri, sare. Și poți slăbi ușor!

| Azµre a răspuns:

îm primul rând să ai mese la ore fixe 8 13 19 apoi poți introduce majoritatea laimentelor treptat fără dulciuri, grăsimi, sucuri, sare. Și poți slăbi ușor!

| alesaro a răspuns:

Curele sunt procese drastice, vezi ca aici ai si alta problena. La 1200 de calorii (putin, parerea mea) tu nu iti iei necesarul de vitamine, dincolo de slabire, corpul tau este privat de vitaminele si mineralele de care are nevoie. Intra si pe www.SlabescUsor.ro si vezi rezultate exceptionale si de durata

| Loveisinthevodka a răspuns:

Eu zic să mănânci ceva mai puţin, fără grăsime, fără dulciuri, fără sucuri, fără apă minerală şi să mănânci iaurturi, legume, fructe, fulgi de ovăz pe care îi bagi în iaurturi[eu zic să-ţi iei, pentru că eu mănânc de vreo săptămână şi am slăbit vreo 3 kg]. Sper că te-am ajutat. fundiţă?puppy dog eyes