| ellena99 a întrebat:

Puteti sa imi spuneti cum se numeste coafura Selenei Gomez, aceea cu parul scurt si filat si parca drept... ceva de genul.Nu imi adti poza spuneti-mi doar cum se numeste ca nu imi merge imprimanta.

Răspuns Câştigător
| JnY a răspuns:

Fii tu insuti! Fii valoasa pentru ca esti! Nu trebuie sa copii pe cineva...in cazul in care la asta iti foloseste acea coafura.

4 răspunsuri:
| BellsC a răspuns:

Jny are dreptate, fi tu insuti!
Daca chiar iti place coafura...pai poti sa te duci la frizer si acesta te intreaba cum vrei sa te tunda si tu ii descrii freza Seleneiwinking

| Selena2008 a răspuns (pentru BellsC):

Ai dreptate sellux

| ghineanamaria a răspuns:

Daca ai fi dat si o poza cu ea asa...
Orikum dupa descriere pare bobhappy