| AlexiaMia a întrebat:

Buna puteti sa-mi spuneti despre bustiera ar trebui sa port sau nu?

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca este cazul ar trebui sa porti

| Bia001 a răspuns:

Daca vrei, poarta. nimeni nu te opreste.

| pisicutzamik a răspuns:

Buna,pai fiecare alege sa poarte ce vrea, eu sunt de parere ca bustiera este mai buna decat sutienul, asa ca o recomand!

| AndradaRoxana9 a răspuns:

Buna.
Da, ar trebui sa porți. Este mai buna și mai eficienta decât un sutien.De altfel este mult mai comoda (decât sutienul). Sper ca ti-am fost de ajutor!
Pa, pa!

| CrazyStuff a răspuns:

Da, daca este cazul ar trebui sa o porti. In plus bustiera e mai comoda decat sutienul.