| CatelusPufos a întrebat:

Imi puteti spune cam cat costa o bustiera si de unde o pot lua? Eu am sanii cam micuti pentru 14 ani. si ma gandeam sa port o bustiera.

8 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Eu am vazut bustiera si cu 3 leihee hee cred ca pana in 10 lei happy
se gasesc destule la magazine happy

| alexa007 a răspuns:

Cred ca maxim 10 lei si o poti lua de la magazinele cu haine sau unde vezi sutiene intrebi

| traficanta a răspuns:

Poti sa o iei din orice magazin cu haine, unde cumperi tu sutien si chiloti laughing ceri bustiera, eu am dat 5 lei pe ea:-J are mai multe culori si mai multe modele, si difera si marimile so poti sa alegi in functie de marimea sanilor tai.Eu una am sutien`si mi se pare mai practicthinking Stai linistita sanii tai vor creste mai tarziu nu`ti face griji happy

| pitikaaaa a răspuns:

Pai bustiera costa pana in 10 lei si o poti luat din MALL.big grin
bine nu neaparat din MALL acum eu nu stiu de unde esti si ce magazine sunt pe acolo... dar o poti lua dintr`un magazin cu haine(lenjerie intima)...big grin

| lavynika a răspuns:

O poti lua din orice magazin de lenjerie intima, iar preturile variaza de la firma la firma incepand cu 10 lei.

| unione a răspuns:

Aoleu, cam micuti pentru 14 ani laughing. Acum st in crestere si o sa tot creasca pana se termina pubertatea. Ai zis de parca ai avea 20 si nu cresc happy.
Calmeaza-te, o sa creasca ei

| Shinen a răspuns:

Bustiera costa maxim 10 lei. Si o poti cumpara din orice magazin cu sitiene, lenjerie intima etc. Poti intreba vanzatoarea.

| PedoBearIsHereBitches a răspuns:

Pai sunt destule in marketuri...pretul depinde. 5 lei. 3 lei. 10 lei...tongue