| windrime a întrebat:

recomandati-mi si mie un conceler foarte bun. Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| BombonicaXD a răspuns:

Maybelline Affinitone, acopera foarte bine, rezista mult si e disponibil in destul de multe nuant pentru un concealer

| AdelaAde7 a răspuns:

Buna! :* poftim un link de unde poti sa si comanzi este un concealer de la NYX e absolut superb ---> http://www.makeup-shop.ro/......ealer-wand Il recomand, isi face perfect treaba sunt foarte multumita il folosesc de 1 an aproape.