| anne1 a întrebat:

Rsp cat mai repede. Un telefon samsung u600 se poate incarca si cu usb'u[la pc]? pls rasp cat mai repede fundita[cat mai multe rasp, scuze categoria]

Răspuns Câştigător
| Teresa a răspuns:

Ai uitat de fudita crying

6 răspunsuri:
| Teresa a răspuns:

Da ca orice alt telefon se poate incarca cu usb
fundita?

| Teresa a răspuns:

Poate nu a intrat bine in unitate sau in telefon sau poate e stricat cablul sau functia usb a mobilului dar in mod normal ar trebui sa il poti incarca si cu usb-ul incearca sa iti cumperi sau sa imprumulti de la cineva un alt usb ca sa vezi daca problema este de la usb sau de la telefon succes
fundita?

| Teresa a răspuns:

Ma bucur ca ai rezolvat
pana la urma ce a avut de nu se incarca?

| kalibra21 a răspuns:

Da...ar trebui sa poti.eu am Sony Ericsson w810i si se incarca si la usbwinking

| anne1 explică:

Toti mi-ti zis ca se incarca si cu usb'u dar mi se incarca pentru cateva secunde apoi se opreste.

| anne1 explică:

Telefonul il am cam de o luna,e nou, si cablul de date, si incarcatorul si castile...dar mrg.am rezovlathappyse incarca