| Danyelytha a întrebat:

Sa vopsit cineva cu henna, imi puteti da cateva sfaturi.
In primul rand tin sa mentionez ca sunt vopsita negru.
vreau sa incerc vopseaua henna si am gasit negru.
cum trebuie sa o aplici
si cat dureaza nuanta pe par.
eu cu vopsea normala ma vopsesc in fiecare luna deoarece la fiecare spalare a parului curge din vopsea. mersi!

2 răspunsuri:
| JustForFewSeconds a răspuns:

Numai cu Sonia sa nu te faci! Ia henna khadi. Procedura o gasesti pe site-ul lor sau a celor de la henna mandala dar nu recomand henna lor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe google review vopsea henna, daca ti-ai luat o anumita marca adaug-o si pe ea la cautare si vezi ce zic persoanele care au incercat-o.

Eu am folosit henna incolora sonya si a iesit un dezastru, ma asteptam sa fie o pasta dar erau multe granule.