| andreeadeea9 a întrebat:

Sambatata este majoratu meu,si nu stiu cum sa ma imbrac,il fac acasa, nu il fac la restaurant happy.Va rog ajutati-ma si pe mine cu niste idei fetelor :*, Dau funda! happy

3 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Mi-am facut majoratul acasa intr-un party de o noapte si toti am stat in pijamale si papuci. Yey.

| OoBunnyoO a răspuns:

O rochie casual si niste tocuri nu foarte inalte.

| Tris12 a răspuns:

Hei, si la multi ani! Nu stiu ce gusturi ai ca sa iti pot spune, dar daca as fi eu mi-as lua o rochie mulata neagra, deasupra genunchiului nu foarte scurta si cu pantofi aici depinde cu tocuri sau fara e alegerea ta. happy Sper ca ti-am fost de ajutor.