| Ahb a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine va rog. Unde as putea sa imi tin majoratu? Eu as vrea sa inchiriez ceva club? Imi dati vreo sugestie? Stiti ceva club? In caz ca nu gasesc ceva hotel, restaurant. Din Cluj. Multumesc mult!

2 răspunsuri:
| tmteo a răspuns:

Hotel? pai ce iti faci nunta laughing
intr-un club e cel mai potrivit... nu stiu cluburi in cluj, dar dai un serach pe google si vezi care-ti place...

| Ahb explică (pentru tmteo):

La hotel la restaurant ma refeream laughing, am cautat si nu prea gasesc nimic. si ce am gasit nu era peste noapte straight face