| Katespunemadroghezcuorbit a întrebat:

Scoala bate la usa iar eu nu am ghiozdannnlaughing.Bun.Nu vreau sa imi aratati ghiozdane cu Barbie sau Fetitele Powerpuff. Vreau ceva pentru clasa a 6-a. Ceva modern.Niste linkuri si de unde as putea sa le cumpar, nu online.Sunt din Bucuresti. Cel mai frumos model fundita!love struck

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
| andreea9490 a răspuns:

In ziua de astazi pustoaicele nu prea mai poarta ghiozdane
happy
o geanta moderna luata din kenvelo sau terranova...este foarte tare
happy

| ¢øиνeяše a răspuns:

Cel mai bine este sa te duci la corra sau coreforre(sau cum se scriestraight face) si poti sa iti eii un ghiozdan simplu si sa-l faci tu cum vrei...

| stryder a răspuns:

Doamne ce prstie du-te frate si cumpara un rucsac ceva tare,, iauzi la asta cauta pe net sa cumpere un ghiozdan

| Tudor_2366 a răspuns:

E totusi un ghiozdan :-|. Nu inteleg ce cauta aici copiii sub 16-18 ani.Grow Upwinking