| NothingImportant200 a întrebat:

Ar fi prea banal daca eu, o fata de clasa a 6a, m-as costuma in Bubbles din fetitele powerpuff de halloween? Este o petrecere la scoala si alte doua colege vor veni in Blossom si Buttercup.

Răspuns Câştigător
| Spiruduşş a răspuns:

+ ca esti mica, si ai tot dreptul sa fi inocenta.
Nu inteleg de ce va grabiti sa va maturizati, n-aveti timp de baieti sau mai stiu eu ce? Scumpa, costumeaza-te in Bubbles, aranjeaza-te ca o printesa si du-te si te distreaza cu prietenii >big grin

2 răspunsuri:
| l1t7leb0y19 a răspuns:

Niciodata nu iti fie rusine cu ideile tale happy Orice ar zice lumea din jurul tau! Costumeaza-te oricum iti doresti tu,cum te simti tu bine si iti place,indiferent de ce zice lumea.TU STII CE E BINE PENTRU TINE, NU RESTUL LUMII, SI NICI ALTCINEVA :* NImeni nu are dreptul sa iti spuna ca ce vrei tu nu e bine. Cei care te iubesc o dovedesc prin sprijinul pe care ti-l acorda chiar daca nu te inteleg mereu. Stii ce ai de facut. Ceea ce iubesti te va face o persoana fericita. FI TU INSUTI! :X

| Spiruduşş a răspuns:

Eu zis ca ar fi chiar adorabil laughing