| Animeforlifee9921 a întrebat:

Buna! Se apropie ziua mea, deci mi s-a pus pata sa imi fac un nou look. Imi placea mult inainte Butterfly cut, desi mi-am dat seama ca e prea girly pentru mine. Acum mi s-a pus pata pe Wolfcut, doar ca nu stiu daca mi-ar sta bine avand in vedere ca am parul ceva de genul:https://www.reddit.com/......help_this/ si fata mai lata daca intelegeti ce zic.
Am un par super frizzy, am fire rebele care mi se ridica si nu vreau sa arat ca o oaie dupa.*laugh*
Deci ce ziceti, mi-ar sta bine?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Până nu incerci cu știi așa că fă-te "wolfcut"

apropo, ce-i aia "frizzy", "girly"?

| Animeforlifee9921 explică (pentru sierra1):

Frizzy-par lipsit de stralucire,cu fire rebele care ies la suprafata
Girly-stil de fata, adica haine roz, pastel, rochii, cum se imbraca fetele alea