| Tinna_Cristina_1989 a întrebat:

Se mai poarta botinele pe vremea asta? sau sunt doar pentru primavara toamna?

Răspuns Câştigător
| 1234abcd a răspuns:

Buna happy depinde cum e vremea al tine in oras(la mine spre exemplu au fost cateva zile saptamana asta cand erau 10-15 grade cea ce e destul de putin deci poti purta botine ca doar nu o sa mergi cu sandale sa mori de frig )

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu se mai poarta pe vremea asta, sunt doar de sezon...primavara-toamna

| Timeea2001 a răspuns:

Nu prea se mai poarta pe vremea asta botine, mai mult se poarta altele.Alege ceva care sa se potriveasca cu anotimpul si cu vremea de afara.Bafta!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Numai cand este sezonul lor, adica in perioada primavara-toamna cam asa ceva.
Alege o incaltaminte adecvata, potrivita pentru acest sezon.
Te pup!

| Anddii a răspuns:

Buna.
Nu prea se mai poarta happy. stiu asta de la prietena mea happy Doar in perioada PRIMAVARA-TOAMNA cam asa tongue
Funda?happy