| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce se poarta botinele?

Răspuns Câştigător
| Swabia a răspuns:

Ele se poarta la blugi, la pantaloni trei sferturi, fuste mai voluminoase! Botinele mai pot fi purtate si la o tinuta sport, dand un aer un pic stilat, iar aici vorbesc de botinele cu talpa joasa, insa cel mai frecvent model este cel cu toc, mai mult sau mai putin inalt.

6 răspunsuri:
pupimik
| pupimik a răspuns:

Cu pantaloni tip pana (stramti pe picior)...cu pantaloni 3 sferturi ...tot stramti pe picior si colanti pe sub ei. Poti sa le porti si la fuste.In general merge la absolut orice.In schimb trebuie sa ai grija ca modelele sa mearga intre ele.Sa nu iti iei ceva imbracaminte sport la botine.

| Mo a răspuns:

Le poti purta cu blugi strimti sau fuste tip conice

| oareunde a răspuns:

Eu am vazut purtate cu niste pantaloni de stofa negri, drepti, pe picior, si aratau foarte bine!

| sandi a răspuns:

cu fuste conice(pencil skirt)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu fuste creion, cu blugi skinny purtati peste partea de sus a botinei, cu colanti musai de culoare mata(negri sau gri), cu rochite, cu absolut orice iti trece prin cap, mai putin sport(cele fara toc merg la o tinuta casual-sport)

| Deedy a răspuns:

De obicei eu port botinele cu panataloni conici...