| 10011993 a întrebat:

Se mai poarta botinele in 2011?big grin:*

7 răspunsuri:
| asdfghjklmnb a răspuns:

Da

| OliviaHoran a răspuns:

Cred ca da.Si chiar daca nu "se mai poarta" nu ar trebui sa conteze, daca tie iti plac. O persoana trebuie sa se imbrace cu ce ii place si cu ce ii vine bine nu cu ce e la moda.Parerea mea.
GossipGirl

| Claudia a răspuns:

Da, se poarta! Botinele nu au un " termen " crede-ma tongue si nu trebuie sa le porti doar ca se poarta chatterbox, daca iti plac le porti purta in fiecare an! tongue mie una numi plac botinele, depinde de gust :d dar nici nu stiu sa merg pe ele laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dar, doar la petreceri speciale!crying

| anaaa13 a răspuns:

Daaa, cum sa nu se poarte.ar fii o adevarata tragedie laughing

| Dulcika_7055 a răspuns:

Daa.