| Crisstina a întrebat:

Se mai poarta paltoanele acestea, din acest material? http://shopping.flu.ro/......oleti.html Acum cat vezi cu ochii, sunt numai gecute de piele.

Răspuns Câştigător
Janina
| Janina a răspuns:

Am vazut acum ca fetele opteaza mai mult spre gecile din piele sau imitatie, insa eu aleg paltonul, e mult mai calduros, iar daca e mai lungut cu atat mai bine. eu chiar ieri mi-am luat un palton ca facem turturi in geaca mea de piele big grin

4 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Da se mai poarta

| gHelena a răspuns:

Buna, Cristina. Ce-i drept, gecile de piele sunt foarte in voga sezonul acesta, insa asta nu inseamna ca nu se mai poarta si altceva. De exemplu, iti poti cumpara un cardigan mai gros si chiar un palton ca cel din imagini. Daca vrei sa combini moda cu stilul propriu, inspira-te din imaginile urmatoare: http://www.divahair.ro/tendinte/trend_report:_culorile_hot_ale_toamnei. Un gand bun, Elena.

| boltik a răspuns:

Da... de ce nu? mi se pare ca asa modele de paltoane vor fi mereu intrebate happy