| bby a întrebat:

daca as purta camasa gen : http://shopping.flu.ro/......negru.html dar putin altfel;) cu esarfa ar merge? :D fundita

Răspuns Câştigător
| Alexanddra a răspuns:

Da merge ...doar ca trebuie sa alegi o esarfa intr'o culoare mata si simpla nu prea incarcata,culori neutre,stiu si eu gri,nude, maro, beige...sa stii ca influenteaza si felul cum porti esarfa.o poti lega doar in jurul gatului sau o poti purta mai lejer.eu personal zic ca ar sta bine in ambele feluri

2 răspunsuri:
| kapsunik99 a răspuns:

Da dar doar daca ai sa zicem un arafat (gen o esarfa) mov/roz cu negru. nici asta u e prea buna, dar merge. altceva nu. fundita?puppy dog eyes

| anonima20 a răspuns:

Hey.pai ar merge.doar ca esarfa sa fie cam de culoarea camasii.winking