| anonim_4396 a întrebat:

Se merita tenisi sau baschetii Converse?

5 răspunsuri:
| Cherry56 a răspuns:

Eu am avut unii de la Leonardo pe care am dat 30 de lei si ii am de 5 ani si inca sunt buni si Conversii s-au rupt imediat... Inafara de firma nu-i nimic de capul lor

| brandsfashion a răspuns:

Eu cred ca se merita, este diferenta mare la materiale, la confortul picioarelor, etc! Ce poate fi smart este ca poti lua aceiasi tenesi la pret de outlet, tenisi Converse, Puma, Vans, Rocket Dog si alte branduri, gasesti aici recomandari - http://bit.ly/outlet-tenisi

| Ioanaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Nu se merită, sunt ca toți ceilalți teneși, doar că mai proști și mai scumpi.

| doglover23 a răspuns:

Doar pentru ca te poti lauda ca ai conversi. De altfel, nu se deosebesc cu alti tenisi... happy

| JustMe69 a răspuns:

Sincer, vans mi se par mai cool si mai diferiti. Sunt foarte rezistenti si te tin minim 2-3 ani.