| XxRoxRoxyxX a întrebat:

Buna se poate intampla ceva daca folosesc crema de galbenele pe tatuaj, am auzit ca il decoloreaza dar daca folosesc crema de maini sau de fata are ceva? Sau mai bine un unguent cu antibiotic gen Fluocinilon?

Răspuns Câştigător
| XxBlueRosexX a răspuns:

Nu are nimic crema de galbenele e chiar foarte buna dar il cam decoloreaza, cel mai indicat ar fi Bepanthen si sa fie unguent nu crema, cere la farmacie din ala pentru bebelusi e foarte bun vindeca mai repede tatuajul si nu il decoloreaza, Iar cojita care se face pe el nu o trage jos cu unghiile las-o sa cada singura.

1 răspuns:
| Octavian_Daniel_1995 a răspuns:

Nu are nici o problema, cat timp e o crema care nu te irita