| slet24 a întrebat:

Crema de galbenele este buna pentru un tatuaj proaspat?

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Buna, nu cred ca ar folosi la ceva sad. Crema de galbenele este doar pentru afectiunile pielii.

5 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Hey, este la fel de buna ca si intrebarea asta pusa la categoria Educatie si Cultura Generala.

| Latinmoon a răspuns:

Este buna pentru ca iti mai hidrateaza dar te sfatuies sa folosesti crema speciala care o gasesti in farmacie sau iarasi poti incerca pudra.

| Rony23 a răspuns:

NU
Este o crema speciala pentru tatuaje

| liviu1234 a răspuns:

Da este buna deoarece ajuta tatuajul sa se ficseze mai bine si eu am facut la fel funda?

| Airakeiko a răspuns:

Crema de galbenele scoate tusul din piele, este contraindicata. Foloseste bephanten varianta pentru iritem fesier, dedicata bebelusilor. Este foarte buna, pastreaza culorile vii si vindeca repede tatuajul. Te va ajuta farmacista sa o gasesti.