| IoSiAtat a întrebat:

Buna!

Se prinde permanentul pe par in timpul menstruatiei?

4 răspunsuri:
| tuGatita a răspuns:

Nu are nicio treaba una cu alta. prostii. se prinde, da mai bine mergi la salon!

| Andrree a răspuns:

Hei! happy
Din câte ştiu eu, nu, n-am înţeles niciodată de ce. Îţi spun din experienţa unei prietene care a vrut odată să se facă roşcată în timpul menstruaţiei şi nu i-a prins culoarea tot părul iar pe unde i-a prins i-a ieşit un portocaliu murdar. Părerea mea este: dacă nu te grăbeşti, mai aşteaptă puţin, între timp poţi da search pe google să vezi de ce nu prinde vopseaua pe păr în timpul menstruaţiei pentru că asta chiar nu ştiu. Sper că ţi-am fost de ajutor. :*

| IoSiAtat explică (pentru Andrree):

Nu vopsea happy. ci permanent cret happy.

| Andrree a răspuns (pentru IoSiAtat):

Aaaa, lol, îmi cer scuze. X_x