| Abibina a întrebat:

Fetelor,ce parere aveti despre faptul ca vopseaua de par nu prinde in timpul menstruatiei? Mit sau realitate?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era o gluma acu vreo 5-7 ani cu depinde unde te vopsesti laughing. E doar un mit, mai e si unu ca nu e bine sa atingi un copil mic cand esti la menstruatie ca ii faci nu stiu ce. laughing

N-are nici-o treaba parul tau cu menstruatia, si pana la urma parul tau e un tesut mort, doar in interior e viu deci n-are treaba. Vopseste-te linistita. happy

| Kenya a răspuns:

Mit,evident rolling on the floor

| Cristinaaa57 a răspuns:

Nu cred ca are vreo legatura cu menstruatia

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Mit, clar laughing

| NixiTrix a răspuns:

Eu nu cred ca este adevarat. M-am vopsit acum trei zile si eram in timpul menstruatiei si mi-a prins chiar foarte bine vopseaua.

| Isabelle0059 a răspuns:

Nu este adevarat.

| Andreeazxcvbnmasdfghjkl a răspuns:

Poți sa te vopsești liniștită prinde vopseaua nu stiu cine sau unde ai văzut dar cred ca și a bătut joc de tine