| Hamsterul2003 a întrebat:

Am 14 ani, si dorma fetei rotunda si mica.
Nu stiu daca sa ma tund, acum am parul mediu spre lung si vreau sa il fac mediu spre scurt. Este o idee buna? Daca ar fi sa da, ce tunsoare imi recomandati? ( cu exceptia tunsorii bob)

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Parul lung este podoaba naturala ce are o fata frumoasa, cu care poate atrage privirile baietilor.
N-o tunde, fiindca se taie repede, dar creste incet inapoi si vei regreta toata viata!

1 răspuns:
| anamv10 a răspuns:

Ai putea doar sa il indrepti daca iti foresti sa il tunzi, iti spun din propria mea experienta ca iti va parea rau daca il vei tunde.