| puricel a întrebat:

Fetelor! vreau o schimbare de look. sad Dati-mi idei cum sa ma tund. Am parul mediu trecut de umeri, si vreau sa ma tund, dar sa ramana tot lung, si habar nu am ce tunsoare sa aleg. am fata rotunda si sunt mica de statura sad Help!

3 răspunsuri:
| MaraMărr a răspuns:

Nu e neaparat sa te tunzi poti sa-ti faci bucle. Poti sa alegi de aici ce`ti place:
http://www.one.ro/......ar-9556952

| a răspuns:

Buna! Eu zic sa iti faci un bob lung cu breton intr-o parte sau fara.Cum vrei tu.Bob-ul este la moda si sigur nu vei regreta. Funda?

| MariaStancu a răspuns:

Buna! Iti dau eu o idee chiar daca ai parul ondulatș cret sau drept poti sa iti faci breton pe fata si parul sa il faci in scari dar sa ramana la aceeasi lungime si sa-l filezi.