| esa212015 a întrebat:

Bună seara! As avea nevoie de niște recomandări.
-o crema bună pentru coșuri
-niște produse pentru îngrijirea tenului
-o apa micelara bună, dar nu extrem de scumpa, având în vedere ca eu am obiceiul sa le schimb din când în când.

Răspuns Câştigător
| Korma_Cristina_1984 a răspuns:

Buna! Deci, o apa micelara buna si ieftina este cea de la Garnier, cea roz, este 10-15 lei. Stiu cine te poate ajuta pentru cosuri si ingrijirea tenului. Intra pe Instagram la "monicapalcau" iar la povestile evidentiate dai pe "skincare", explica foarte bine si iti recomanda niste produse foarte bune si ieftine. Succes!

6 răspunsuri:
| Drsss a răspuns:

Buna! De ce nu te duci mai bine la un dermatolog sa iti recomande el ce produse sa iti iei pentru cosuri? Nu o zic din rautate dar el va sti mai bine ce sa iti dea! O seara frumoasa

| esa212015 explică (pentru Drsss):

Am mai fost, însă deja tenul meu s-a obișnuit cu respectiva crema. O folosesc, dar rar. Nu am acnee, doar câteva coșuri, și ma gândeam sa va cer părerea, pentru niște produse bune pentru îngrijirea tenului.

| Ineys a răspuns:

Ai incercat Zineryt? Mie imi usca cosurile foarte repede cand eram mic.

| MTatiana a răspuns:

Încearcă produsele de la Farmasi. Au produse cu carbune activ si produse cu ukei de arbore de ceai. Ambele bune împotriva acneei.
Te poți înscrie aici si ai reducere de 23-30%.
https://catalogfarmasi.com/inscriere

| MTatiana a răspuns:

Poti incerca produsele de la Farmasi. Au produse cu carbune activ si produse cu ulei din arbore de ceai. Ambele bune împotriva acneei.
Te poti înscrie aici si ai reducere de 23-30%.
https://catalogfarmasi.com/inscriere

| Aurora99 a răspuns:

Buna! Daca ai sub 25 de ani, iti recomand setul anti-imperfectiuni de la essentials by Artistry si in general, intreaga gama essentials. Creme iti pot recomanda o gramada, insa depinde ce doresti. Ten mai ferm, mai hidratat, estomparea porilor dilatati, uniformizare si eliminarea petelor sau a ridurilor....depinde.

uite linkul aici cu informatiile despre intreaga gama de produse essentials

https://www.amway.ro/search

Daca esti interesata de vreun produs, da-mi mesaj. Dupa mine, am incercat toate gamele si produsele posibile si mai mult mi-am expus fata la schimbari bruste. Produsele acestea sunt recomandate de medici dermatologi si specialisti in domeniu, sunt naturale, anticancerigene, biodegradabile, iar gama Artistry a ajuns numarul 1 mondial, cand mai putin de doua luni inainte, era pe locul 5. Mai mult de-atat, nu vorbele ci rezultatele conteaza si pot spune cu mana pe inima ca este cea mai buna firma de ingrijire, dar si de make-up. O zi buna!