| elleme a întrebat:

Ce produse pentru ingrijirea tenului ar trebui sa foloseasca o fata de 17 ani? Fetelor, voi ce produse folositi pentru ingrijirea tenului? Tenul meu este usor uscat si imi apar mereu puncte negre si uneori cosuri.

2 răspunsuri:
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna.In fiecare dimineata trebuie sa iti speli fata cu apa calduta si sapun cu borax. Ajuta foarte mult la evitarea formarii punctelor negre si a cosurilor!

| 1girl a răspuns:

Fa o curatare faciala zilnic, si poti folosi o masca hidratanta.