| alexialle a întrebat:

Eu nu ma machiez, in schimb in fiecare seara si dimineata ma demachiez.E bine seara sa ma dau cu crema de galbenele? Stiu ca e cam grasa, dar am observat ca imi face bine tenului, adica au mai disparut din cosuri si am pielea fina chiar daca am cosuri pe fata.Deci e bine sa ma dau?

Răspuns Câştigător
| dydu01 a răspuns:

Buna! Da este foarte bine... Si eu o folosesc ca si crema de noapte. Te sfauiesc sa o folosesti in continuare. Baftawinking!

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca iti face bine atunci o poti folosi linistita

| daηă a răspuns:

Da. Crema de gălbenele e foarte bună pentru ten și coșuri. Și continuă să te demachezi chiar dacă nu te machezi, pentru că e bine să ai fața curată.

| violetajustme a răspuns:

Ai incercat zynerit pentru cosuri? este foarte bun eu il folosesc rezultatele au aparut peste aprox 3 saptamani au aparut rezultatele, petele de la cosuri dupa o luna ceva au disparut complet si numai am cosulete dar inca continui sa ma dau cu el happy