Întrebare recomandată | deliadelia17 a întrebat:

As dori sa incep sa imi confectionez bijuteri, si as vrea cat mai multe site-uri cu materiale si ustensile pentru confectionarea lor! Multumesccc muult! :* :*

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| Park1Suin a răspuns:

.Cel mai bine e sa te duci la piata. Poate acolo vei gasi toate lucrurile de care ai nevoie.Margelele se vand in pachetele, cat vrei tu. Poate daca o sa ai noroc, o sa gasesti si ata speciala.Cat despre model, sunt multe pe net.Numai sa nu cauti pe youtube, caci o sa te incurci.Cauta scheme.

| SamsungGalaxyS3 a răspuns:

Samargelim.ro
kristale.ro
funda :* :*

| spyman a răspuns:

Un clay foarte bun este cleiul FIMO pentru incepatori. Pe site-ul lor gasesti si unelte / instrumente. Bafta!

| deliadelia17 explică:

Off..cum sa fac bijuterii din aur. bijterii handmade. XP TU ce credeai ca eu o incep sa sap dupa aur.

| Margelbeads a răspuns:

Daca mai esti interesata,
poti sa vizitezi magazinul nostru:
www.margelbeads.ro
Aici gasesti tot pentru confectionarea bijuteriilor!