| DouaPuncteD a întrebat:

Buna dragi prieteni! As dori sa confectionez un martisor frumos, dar nu stiu cu ce sa incep. ce lucruri imi trebuie? (ex: hartie creponata, sclipici etc). Ma puteti ajuta? va rog dati-mi si instructiunile pentru confectionarea martisorului...Multumeschappy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai intii ai nevoie de fundita, abia apoi te gindesti de ce martisor s-o legihee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea stiu dar te pot ajuta tiar trebui ceva tare ca un fier cel poti indoi dar nu ruginit ci lucios si faci din el o litera pui pe el lac cu sclipici sau ceva frumos sa sclipeasca si pui ata rosi cu alb. Sper ca te-am ajutat happy