| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa stiu de la cineva care a folosit sau stie, daca am parul gras (ma spal o data la 3 zile arata groaznic de uleios). Intrebarea este daca pot folosi uleiul de ricin sau nu daca parul se va ingrasa mai rau si mai repede? Multumesc frumos!

1 răspuns:
| mieimiplaclegumele a răspuns:

Toarna pe par dupa spalare ceai verde si lasa l sa se usuce, nu l mai spala cu balsam sau sampon de ingrosare, foloseste numai produse naturale 100% bio pentru parul gras si uleios gasesti in magazine peste tot dar ai grija sa nu abuzezi si sa ajungi la parul super uscat si electrizat, o data pe luna foloseste balsam. happy