| misticpower a întrebat:

Am folosit doar o data uleiul de ricin pentru par si acesta a devenit foarte gras... Daca folosesc in continuare uleiul de ricin o sa pot scapa de parul gras? Cineva a folosit? A dat rezultate? Daca nu, cum sa scap de parul gras?

2 răspunsuri:
| MâţaD a răspuns:

Da,eu folosesc, insa de putin timp, iar rezultate imediate nu se vad...si eu am parul gras si nu mi-l afecteaza deoarece il folosesc cu 30-50 min (il pun pe par impreuna cu alte ingrediente, sub forma de masca de par) si apoi imi fac baie la cap(ma spal de doua ori cu sampon).Si nu are cum sa ti se ingrase parul. sper ca te-am ajutat.Bafta!

| AneBbi a răspuns:

Pai uleiu de ricin e pentru cresterea parului nu pentru par gras din cate stiu, nah sunt sampoane pentru asa ceva vezi la avon sunt foarte bunehee hee