| ochiverzi91 a întrebat:

Buna seara, as vrea sa imi cumpar un set full-head de extensii naturale clip-on. Avand in vedere preturile care variaza, intrebarea mea este daca puteti sa imi dati un site cu extensii naturale ieftine. happy Dau funda. Mersi!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi k au idm,am vrut sa imi iau eu saptamana treqta, l pret f mic, 20 lei,ai si intregi si cate o suvita,pe negru,blond,cenusiu,la parter, mi se pare ca atunci cand intri o iei in dreapta, vezi si u...pup