| FloryTrandafir a întrebat:

Ce haine sa port daca sunt scunda(am 1, 63 si 50 kg)?

8 răspunsuri:
| 女明DongRi a răspuns:

Nu esti chiar asa scunda.:-s
Iti dau niste blogurile unor fete cam de aceeasi inaltime, te poti inspira de acolo. Si iti garantez ca se imbraca foarte bine!
http://www.chloeting.com/
http://owleyedspectacles.tumblr.com/

| ZOZOKid a răspuns:

Haine de pitic de gradina confused

| ellyd a răspuns:

Nu esti scunda! De fapt eu am aceeasi inaltime si am tot 50 kg laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu esti deloc scunda stai liistita si oricum poarta ce vrei tu ce iti place tie si in ce iti sta bine de obicei nuc conteaza ce porti inidferent de inaltimewinking Eu am 1, 58 si 15 ani deci ce sa mai zicwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu esti scunda laughing, poti purta orice haine, jensi skinny te avantajeaza mult.

| AlinaValentina97 a răspuns:

Ti se pare ca esti scunda? eu la 16 ani am 1.55

| LittleDropofPoison a răspuns:

Si daca esti scunda ce?! Poarta ce haine iti plac ce vrei si cand vrei. Deci stai chill inaltimea nu conteaza la haine. laughing