| vmalex21 a întrebat:

Buna Seara.Ce parere aveti despre ochelarii de soare Ray Ban? Am gasi o pereche destul de frumoasa la un pret bun pe un site strain, sunt fabricati in Italia si ma gandesc sa ii comand.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Vezis a nu iei teapa!
Tot ce-i bun si ieftin, nu face sens sa se vanda ieftin pe un site international, decat daca nu-i teapa si se strange bani de la naivi.
Un asemenea lucru se cumpara pe viu, unde ai lucrul in mana si vezi ce este, inainte sa dai banul.

| 120bulevard a răspuns:

Sunt buni dar ai grija sa ii iei de pe un site legit nu orice epava fantoma ca s-ar putea sa te trezesti cu mare teapa, ochelari de sudura la 13 lei cand deschizi coletul, mai ales la site-uri din afara