| Anonimul69699 a întrebat:

Ce parere aveti de ochelarii de soare cu oglinda in față? Sunt pentru cocalari? Multumesc

Răspuns Câştigător
| MarvelStars28 a răspuns:

Daca sunt niste ochelari de calitatea, de peste 100-200 lei, si lentila nu e roz sau mov, ci de exemplu galbena-albastra-gri, sunt in regula. Important e sa fie lentile de calitate si sa nu iti strice ochii, mai putin designul. Parerea mea e ca daca iti plac cumpara-ti fara sa iti pese de ce cred ceilalti. Te eticheteaza cineva ca cocalar? inseamna ca nu-l duce prea mult capu’ daca judeca un om dupa niste ochelari de soare. Conteaza sa iti placa tie, nu celorlalti.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Se numesc ochelari polarizati nu cu oglinda în fata și sunt cei mai buni când e vorba de lumina puternica

| Anonimul69699 explică (pentru suntserios):

Am pus in ghilimele, multumesc oricum

| deadhoe a răspuns:

Lol de ce te-ai gandi la asta