| andreeachirita03 a întrebat:

Buna seara, ce părere aveți despre produsele de la Bruno vassari? Gel demachiant toner și crema? Pentru tenul uleios.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ca-s mult prea scumpe pentru cat fac ele.
Folositi apa micelara de la Gerovital, pentru demachere ca este un produs extrem de apreciat peste hotare, fiind mult superior produselor scumpe, create de orice firma de cosmtice, mai ales ca este un produs simplu doar de curatre care nu merita sa arunci banii pe fereastra pentru atata lucru.

| dullcat a răspuns:

Buna.Sunt foarte mici sanse sa gasesti aici persoane care folosesc produsele.Verifica recenziile pe siteurile care le vand, ar fi mult mai util pe termen lung.