| indira a întrebat:

Buna seara fetelor as avea si eu o intrebare pentru voi nu prea ma descurc bine la capitolul fashion! Mi-am luat o rochia super eleganta pentru revelion, este toata numai din paie iar acum intrebarea mea ar fi urmatoarea ce pantofi as putea sa iau la ea! Acum sunt putin in criza de bani, si ma gandeam sa i-au o pereche de pantofii din cei vechi, dar si eu sunt cu paiete, i-am ales pe ei pentru ca sunt foarte frumosi.comozi si eleganti. Drochia plina de paiete ar merge cu o pereche de pantofi cu paiete? Sau ar fi prea exagerat? Multumesc! Pentru cel mai bun raspuns dau funda! V-am >pupat!:d

Răspuns Câştigător
| xxxdelyaxxx a răspuns:

Pai depinde ce fel de rochie este daca este neagra merge o pereche de pantofi neagra simpla adica nu trebuie sa exagerezi trebuie sa stii cand sa te opresti. Insa daca este colorata prumos ar fi sa gasesti o pereche de pantofi culoarea aceea.
dar ai o multitudine de feluri de pantofi la care poti apela
1. daca rochia este cu paieste scurta merg pantofi asortati insa fara paiete(doar daca are ceva la spate pe toculet)
2. Daca rochia este medie iti sugerez sa nu folosesti pantofi cu paiete vei arata ciudatel :d
3. daca rochia e lunga nu cred ca e momentul sa porti rochie lunga de revelion deci nu conteaza pantofii big grin
Succes sper ca te-am ajutat si incearca sa gasesti accesorii o bratarik ceva nu stiu distractie placuta

5 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Bună seara Indira,
Înţeleg că eşti în criză de bani dar, cu părere de rău, îţi zic sincer că este prea mult.Rochia este ''piesa de rezistenţă'', pantofii trebuie să fie decât o completare a acesteia.
Baftă şi sărbători fericite! Te-am pupat :*!

| Foxie2 a răspuns:

Pantofi cu paie si o geanta din chibrituri. Poti sa fii mai mult in evidenta daca iti dai foc la par.Nu va fi prea greu! Bafta.

| Kazimir a răspuns:

Rochie de paie? Damn... rămân în urmă cu moda...

| CastraveteMurat a răspuns (pentru Kazimir):

Asa e, nenea Kazimir, îmbătrânim și noi... Nu mai avem timp sa ne holbam prin reviste de alea de... de moda!

| diacritica a răspuns:

Este extrem de foarte super exagerat.
Pune poşetă şi pantofi cât mai simpli.
Şi nu exagera nici cu machiajul.
Paietele-s suficient de ţipătoare, restul trebuie să fie discret.