| Marii a întrebat:

Am si eu nevoie de niste idei pentru machiajul de revelion. am rochia din paiete gri si auriu, iar pantofii sunt gri. cu niste tutoriale daca ma puteti ajuta si pe mine?batting eyelashes

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.planificarenunta.ro/Accesorii_--ig2760.html si in loc de alb in coltu interior folosesti auriu.
In orice caz mizeaza pe combinatia albastru - auriu se poarta anul acesta.

| amira177 a răspuns:

Pai poti cu un creion alb si mai putin cu criu!

| elenaaa008 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=z0SFVDVXIhQ&feature=related asta e dragut, sper sa.ti fiu de folos