| Vanessa_4851 a întrebat:

Buna seara fetelor!
As dori sa stiu cat mai multe informatii despre tatuarea sprancenelor. Cam cat costa, etapele. happy Cat timp dureaza ( luni, ani? ). Multumesc anticipat :*

4 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Sunt frumoase sprancelele tatuate costa cam mult 700-800 ron
Dureaza cam 3 ani. Poti afla mai multe accesand linkurile:

http://forum.anticonceptionale.ro/......ntaje.html
http://www.blooms.ro/articole/tatuaj-sprancene-6.aspx

| gabrielutzu a răspuns:

Vaaai,da rau ai luat-o pe ulei! Aia iti mai trebuie,sa-ti tatuezi sprincenele.Of, of, of.de parca nu mai ai nici un poc unde sa te tatuezi si au ramas doar sprincenele...
Auzi, ia zi :da pe p...a te-ai tatuat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai,tatuarea sprancenelor la fete da dovada de falsitate.Nu da bine deloc.Chiar nu se vede bine si denota o personalitate foarte ascunsa.Nu e frumos, asta e clar. Incearca tratamente cu ulei de ridic.Eu cunosc o fata care si le-a tatuat si o schimba radical, si asa nu era ea foarte frumoasa acum se aseamana cu o vampa.
Nu-ti recomand asa ceva:*

| Vanessa_4851 explică:

Era o curiozitate. happy Deci sa inteleg ca nu e tocmai o idee buna. Multumesc de pareri, am sa tin cont :*