| cosmin986522 a întrebat:

Buna seara, la un salon de masaj e normal ca maseuza sa atinga si fundul clientului? Specific ca nu e un salon de masaj erotic, am fost pur si simplu pentru relaxare zilele trecute dar am ramas oarecum surprins sa vad ca maseuza imi facea masaj si la fesieri.

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Depinde ce tip de masaj ai cerut. Daca esti incepator in atingerile femeilor, e normal sa te excite masajul.

| Simpatic a răspuns:

Sa intelegem ca esti unul dintre cei carora nu le place happy endulwinking
Cred ca te-a deranjat mai tare ca maseoza nu arata bine ori era batrana, daca era o bucatica HOT cred ca nu te mai supara asta.

| antimulte a răspuns:

Depinde, poate a considerat necesar, daca nu ai cerut asta. Normal nu poti sa zici ca este.
Desi eu nu mi-as face griji, insa daca nu o placi, schimba salonulwinking

| siriusblack98 a răspuns:

Bineinteles ca este normal.La orice masaj de relaxare ori sportiv se maseaza si fesierii.Tu ai idee macar cati muschi tensionati se afla in zona fesierilor?!

| Furnicuta000 a răspuns:

Sa vezi atingeri la masajul anticelulitic

| BuLaNNNeL a răspuns:

I.ai fi fost drag laughing.

| aimullah123 a răspuns:

Probabil e transexuala si ai dat de belea

| OctavianSps a răspuns:

Este normal, muschii fesieri sunt vizati la masajul din pozitia ventrala. Daca nu ai specificat de la inceput ce zone vrei si ce zone nu vrei, ea ti-a facut standard.

| MelisaD a răspuns:

Salut, Cosmin. Exista foarte multi muschi in acea zona, iar daca erai mai tensionat, e posibil sa fi considerat ca e necesar. In locul tau nu mi-as face griji, nu e ceva atat de serios. happy

Sunt tehnici de masaj care necesita masarea muschilor fesieri. Daca nu voiai, ii puteai spune ca nu vrei sa iti maseze acea zona. Crede-ma, la masaj erotic ti-ar fi masaj si alta zona. happy

Eu obisnuiam sa merg foarte des pe la saloanele de masaj, pana am ramas insarcinata si imi era foarte greu sa ma deplasez. A inceput sa imi faca sotul masaj acasada, dar parca nu se simtea la fel de bine. Nu neaparat ca nu se pricepea el, ci pentru simplul fapt ca nu aveam uleiurile respective.

Am cumparat si eu un ulei pentru masaj si crede-ma, ca sotul se pricepe mai bine decat femeile de la salon. happy Tu nu stiu cati ani ai dar e probabil sa nu ai inca sotie, insa cu siguranta ai un prieten, frate, mama, tata sau ceva. Iti recomand uleiul colectia https://jolette.ro/produs/ulei-masaj/hot-bio/ care mie mi se pare cea mai faina. Au si efect de incalzire atunci cand ating pielea, deci ar fi mai bine sa iti faca prietena ta masaj. happy Le-am incercat pe toate dar cel mai fain mi s-a parut cel cu Aloe Vera, imi place totul sa fie cat mai natural.

Succes, ai grija de tine si nu iti mai fa griji, nu e cine stie ce!